Masáže pro zdraví a krásu Pavla Solaříková

Čakrové svíčky

Čakry – tajemná energetická centra v těle

Každý z nás má ve svém těle neviditelné energetické centra, kterými prochází magická vesmírná energie. Naučte se je vnímat, pracovat s nimi a přinesete si do života štěstí, duchovní sílu a vnitřní vyrovnanost – základní pilíře ke zdraví!
V léčení čaker pomáhá např. meditace a barvy.
Naším tělem podél páteře prochází neviditelný energetický kanál, kterým proudí mocná životodárná síla. Její indický název „kundalíni“ v překladu znamená „hadí síla“. Tato energie propojuje člověka s vesmírem, podporuje lidské zdraví, psychiku, pozitivní emoce. U většiny z nás však nemůže zcela volně proudit. Abychom mohli naplno využít její potenciál, musíme intenzivně pečovat o své čakry, které se nacházejí na různých místech těla a mohou proudění této energie blokovat nebo usnadňovat.

Sedm čaker v barvách duhy

Hlavních čaker se v těle nachází sedm. Každá z nich odpovídá za jiný typ energie, za jiné pocity a schopnosti. Z energetického hlediska se každé ze sedmi čaker přiřazuje jedna ze sedmi barev duhy.

  1. První neboli „kořenová“ čakra se nachází za pohlavními orgány, má červenou barvu a odpovídá za náš vztah s materiálním světem a ukotvení v něm.
  2. Druhá čakra se nachází v podbřišku, je oranžová a spojuje se s tvořivostí a sexualitou.
  3. Třetí čakra žluté barvy se nachází v oblasti solar plexu kousek nad pupíkem a souvisí s naší sílou a se vztahy s okolím.
  4. Čtvrtá čakra se nachází těsně vedle srdce, souvisí s láskou, city a soucitem a má zelenou barvu.
  5. Pátou čakru máme v krku poblíž hlasivek – její barva je světle modrá a souvisí s komunikací.
  6. Šestá čakra odpovídá třetímu oku, nachází se uprostřed čela, má tmavomodrou barvu a souvisí s energií, intuicí a duševními schopnostmi.
  7. A nakonec sedmá, takzvaná „korunní“ čakra se nachází těsně nad temenem naší hlavy, má fialovou barvu a představuje spojení s božstvím, duchovnem a sílou universa.

Čištění čaker – meditace, barvy a další způsoby

Nejdůležitější práce s čakrami spočívá v jejich čištění a harmonizaci. Nejlepším prostředkem k tomu je meditace, ve které je důležité soustředit se postupně na jednotlivé čakry a vizualizovat si, jak se čistí ode všech špatných energií. Pomocí svého vnitřního intuitivního zraku si představujte světlo příslušné barvy na příslušných místech těla. Pokud vidíte nějaké tmavé fleky, znamená to energetické nečistoty. Očistit se můžete třeba tím, že si představujete, jak vaší páteří proudí zářivé bílé světlo.
K harmonizaci čaker pomáhají i některé typy cvičení jógy.
Další skvělou možností je práce s barvami. Intuice a rozjímání vám napoví, kterou čakru potřebujete posílit a její energii pak můžete zdůraznit třeba oblečením dané barvy nebo zapálením čakrové svíčky taktéž stejné barvy.
Zní to možná složitě, ale stačí se na ně spolehnout a uvidíte, že se dostaví zlepšení v různých oblastech života, které vás překvapí…

K výrobě těchto krásných a ušlechtilých svící jsou použity ty nejlepší suroviny. Čistě přírodní palmových vosk z tradičních palmových plantáží se považuje za nejlepší pro výrobu svíček. Palmový vosk je zdravotně nezávadný, je vhodný pro alergiky.

Malé svíčky hoří až 20 hodin, velké až 100 hodin.

DUHOVÁ SVÍCE (249,- Kč)

Rozšíření obzorů:
pro potěšení smyslů, při seznamování s čakrami, pokud chcete na nějaký problém, vztah nebo svět pohlédnout z více úrovní. Velkolepá oslava.

ČERVENÁ SVÍCE (199,- Kč)

Rozproudí radost a veselí:
rodinná oslava, narozeniny, společenská událost, oslava založení, pro posílení a přivolání životní a fyzické síly, uzemnění, zakořenění na novém místě nebo kolektivu, dětské oslavy, podpora v období životních zkoušek, pro posílení a stvrzení kamarádství, vztahů, kolektivů. Pro podporu ženství. Pro podpoření a přivolání energie pro vaše tělo, život, vztahy, projekty a sny. Tato svíčka pomáhá vdechnout život, oživit a energizovat.

ORANŽOVÁ SVÍCE (199,- Kč)

Pro dobrou náladu a jiskru k tomu:
pro navození spontánní, hravé, uvolněné atmosféry. Při setkáních s vytouženým partnerem a pro jejich přivolání. Pro posílení instinktů, přitažlivosti, polarity, ale také tvořivosti a nadšení.

ŽLUTÁ SVÍCE (199,- Kč)

Soustředění, sebevědomí a vytrvalost:
Pro posílení oblasti břicha, vůle a schopnosti dosáhnout toho, po čem toužíme. Projasnění života. Pomáhá nám se zviditelnit a manifestovat naše přání a plány. Zahání zimní deprese a splín a přináší slunce a sladkost. Také vhodná na oslavu „sklizní“ a vítězství. Pomáhá soustředění při studiu.

ZELENÁ SVÍCE (199,- Kč)

Setkání s vlastním srdcem:
výborná podpora při rozhodování, pomůže nám dostat se do vlastního středu, uvědomit si naše skutečné potřeby a učinit rozhodnutí ze srdce. Pomáhá nám přesunout pozornost do srdce a žít opravdověji. Pomáhá při nedostatku prostoru a přírody. Uvolnění, relaxace. Přitahuje peníze pro naše skutečné potřeby a potřeby našeho srdce.

MODRÁ SVÍCE (199,- Kč)

Mír a ochrana:
přináší atmosféru míru a ochrany, tiší spory a nedorozumění, usnadňuje komunikaci. Pomáhá naslouchat vnitřnímu hlasu a intuici.

KRÁLOVSKÁ MODŘ (199,- Kč)

Meditace a zvnitřnění:
pomáhá nám hledat skutečný smysl našeho života, životní poslání. Posiluje meditaci, pomáhá nám kontaktovat náš vnitřní svět, vnitřní hodnoty. Vnímat potřeby svojí duše. Výborná pro cviky s očima a meditace pro nemocné nebo unavené oči.

FIALOVÁ SVÍCE (199,- Kč)

Léčení a transformace:
pomáhá pozvat do našeho života transformující a hluboce léčivou energii pro duši i tělo. Je velmi vhodná v období krizí a velkých životních změn. Když nevíte v životě kudy kam a necítíte smysl života. Když vás bolí hlava, máte příliš mnoho vážných starostí. Při úmrtí blízkého, pomáhá zmírnit žal a dodatečně se rozloučit. Tato svíčka je výborná, když je toho špatného na vás moc a vy si to přejete změnit a nebo když si přejete růst a vyvíjet se.

BÍLÁ SVÍCE (199,- Kč)

Očištění, poděkování, začít znovu:
když si přejeme se očistit, pomáhá při bolestech hlavy a starostech, když chceme do našeho života pozvat andělské a jiné ochranné síly nebo jim za jejich pomoc poděkovat. Vhodná svíčka při půstu. Pomáhá uvolnit slzy a vyplakat se. Pro nový začátek.

Velká Hradební 55, Ústí nad Labem | +420 731 489 247 | info@masaze-zk.cz
ČERSTVÁ KÁVA
čerstvě upražená, právě připravená, poštovné zdarma