Tradiční čínská medicína

Tato metoda je často dobře účinná např. u těchto potíží:

Velmi dobré výsledky jsou spojení TČM, bylin, akupresury a moxy spojenou s konstituční homeopatickou léčbou. Na chronické potíže je zapotřebí přibližně 7 - 10 návštěv.

V praxi to pro klienta znamená první návštěva (konzultace) trvá přibližně 60-90 minut. Při této návštěvě konzultuji s klientem jeho potíže, součástí vyšetření je orgánová diagnostika, diagnostika z oka a z jazyka a především následné zpracování jak homeopatické, tak diagnostika podle TČM. Při další návštěvě se s klientem domluvím na dalším postupu (několik TČM sezení, doporučím konstituční homeopatický lék, ...)

Cena za první návštěvu a následné zpracování je 600,- Kč. Pro důchodce, děti a studenty, klienty z masáží a jejich rodinné příslušníky poskytuji slevu 100,- Kč.

Kosmetická TČM

Touha vypadat mladě platila již před tisíci lety v Číně stejně jako dnes kdekoliv ve světě.

Kosmetická TČM je založena na celostním řešení zdravotního problému a zahrnuje jak ošetření vnějšku (odstranění vrásek), tak zejména léčbu příčin proč vrásky vznikají. Může to být např. úprava funkce jater, ledvin, zažívacího traktu. Snaha o opravu pouze z vnějšku bez vyladění vnitřku dlouhodobě nefunguje.

Léčebná kúra trvá většinou 10 týdnů. Ve většině případů se dochází 1 x týdně. Používají se jednorázové sterilní jehličky, pomocí kterých ošetřujeme vrásky na obličeji.

Pomocí kosmetické TČM se řeší vrásky, povadlá pleť, dvojitá brada, kruhy pod očima, váčky pod očima, pigmentové skvrny, mastná pleť, citlivá pleť, akne. Ošetření dokáže stimulovat produkci kolagenu a elastinu a zvyšovat přítok čchi a krve do obličeje, odstraňovat otoky. Zároveň obnovují rovnováhu vnitřních orgánů těla a posilují oblasti vnitřní slabosti. Pleť se všeobecně jeví pevnější, s lepším svalovým tonusem, staženějšími póry a zdravější barvou. Kosmetická TČM navíc přináší zlepšení lymfatické a krevní cirkulace a podporuje celkovou pohodu. Když se cítíte dobře, vypadáte lépe.

Ošetření jsou číl dál populárnější mezi všemi, kdo chtějí vypadat mladě a dosáhnout toho celostním způsobem, který povede k celkovému zlepšení jejich zdraví a pohody na všech úrovních. Metody kosmetické TČM a čínské bylinné medicíny jsou velmi šetrné a bezpečné. Po ošetření je obvyklé, že je pleť několik hodin mírně zčervenalá. To je normální důsledek zvýšené cirkulace krve v obličeji. Jen v řídkých případech se mohou v místě zasunutí jehly dočasně objevit drobné modřiny, které brzy zmizí.

Metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Efekt vydrží 3 až 5 let. Výsledek se prodlouží, pokud klient přijde na udržovací kúru jednou za 2 měsíce. Opět se podpoří činnost jednotlivých orgánů.

Cena za jedno ošetření je 250,- Kč.

Pozn.: Doporučuji ošetření vrásek spojit s první návštěvou spojenou s orgánovou diagnostikou a při ošetření vrásek také řešit potíže jednotlivých orgánů.